چاپ کپسول در صنعت داروسازی بسیار مورد توجه است. چاپ می تواند بر روی انواع مختلف کپسول ها انجام شود. تجهیزات چاپ کپسول طبق استانداردهای GMP ساخته شده‌اند و می‌توانند به راحتی برای چاپ انواع کپسول آماده شوند.

اهمیت چاپ کپسول

چاپ کپسول برای محافظت از کپسول‌ها در برابر نمونه های تقلبی بسیار مفید هستند و کمک زیادی به کاهش خطاهای پزشکی می‌کنند.

Capule-10

تجهیزات چاپ کپسول مجموعه IRCAPSULE در طیف متنوعی به مشتریان خدمات ارائه می کند و همچنین چاپ دقیقی را بر روی انواع کپسول‌ها در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

بر اساس مقررات اغلب داروها نیاز به یک کد چاپی متمایز دارند که پس از خارج کردن دارو از بسته امکان شناسایی آن وجود داشته باشد. دلیلی برای اینکه شما به چاپ کپسول نیاز دارید.

کد چاپ شده بر روی کپسول می تواند یک عدد یا حرف باشد، هر ترکیبی از اعداد و حروف، متشکل از:

کلمات

علامت گذاری

لوگو

نماد

نام شرکت یا سایر علائم منحصر به فرد.

به عنوان یک تولید کننده دارو، شما به چاپ کپسول نیاز دارید تا هویت برندتان را روی محصولات خود قرار دهید. به تولید کنندگان دارو، بسیار توصیه می شود که کپسول های خود را به شکل مناسب علامت گذاری و قابل شناسایی کنند.

مطلوب این است که چاپ کپسول بین دو منطقه تقسیم شود. به عنوان مثال، در طرف مقابل کپسول. چاپ کپسول به طور گسترده ای در صنعت داروسازی استفاده می شود و برای چاپ در اندازه های مختلف کپسول از جمله برخی کپسول های نرم مناسب است.

چاپ جهت دار و دو رنگ بر روی درپوش و بدنه کپسول جلوه های چاپی متنوع و رنگارنگ تری دارند. برای این نوع چاپ کپسول به سیستم‌های کنترل فرکانس قابل تغییر پیشرفته نیاز دارید.

انواع چاپ کپسول

انواع مختلف چاپ کپسول وجود دارد و می توانید یک یا دو رنگ را در هر طرف کپسول چاپ کنید. می توانید کپسول های خود را به صورت سفارشی چاپ کنید تا شامل دوز، نام تجاری، لوگو یا هر نماد شناسایی یا ترکیبی از کاراکترها باشد.

چاپ کپسول می تواند هم برای کپسول های خالی و هم پر شده با هر اندازه و شکلی استفاده شود. چاپ کپسول باعث جذابیت ظاهر، شناسایی برند و کیفیت محصولات دارویی شما می شود.

شما می توانید چاپ را در یک یا دو طرف کپسول خود انجام دهید و این امکان را دارید که در دو رنگ یا آرم های مختلف در هر طرف محصولات دارویی چاپ کنید.

کاربردهای چاپ کپسول دو طرفه معمولاً شامل چاپ آرم شرکت بر روی یک سطح و نام تجاری یا نماد بر روی سطح دیگر است.

چاپ کپسول ها فرصتی برای افزایش توانایی تولید «درست و به موقع» از طریق داشتن کپسول های مختلف با اندازه و رنگ مشابه برای متمایز کردن آنها فراهم می کند.

Capule-12

چاپ کپسول یک سرمایه گذاری ارزشمند برای افزایش ارزش محصول دارویی شما است. چاپ کپسول شانس برجسته شدن محصول و استراتژی های بازاریابی متمایز را نیز به شما ارائه می دهد.

هدف شما از چاپ کپسول می تواند افزایش شناخت محصول، افزایش فروش محصول یا تبلیغات فصلی باشد. ما به سخت‌گیرانه‌ترین مقررات تعیین‌شده توسط سازمان غذا و دارو (FDA) و رویکرد آن‌ها به عملکرد خوب تولید (CGMP) پایبند هستیم.

مجموعه IRCAPSULE چاپ دقیقی را بر روی انواع کپسول ها به مشتریان خود ارائه می دهد. با این اوصاف، به ما اعتماد کنید تا چاپ کپسول های شما را با کیفیت بالا خدمت تان ارائه کنیم.

برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *